Dlakavost

Postoji li neki prirodni lijek koji bi liječio dlakavost?

Rate this post

Komentari

4 komentara na “Dlakavost”

  1. Anonimno

    Za zaštitu od sunčevih pjega meni se najbolje pokazalo ulje od mrkve (retinol, karoten ulje, ulje vitamina A ili nešto slično), uvečer i ujutro par kapljica utrljati na vlažnu umivenu kožu, ne brisati ručnikom. Piustiti da se osuši. Uvečer preko staviti odgovarajuću kremu, a preko dana kremu s jakim zaštitnim faktorom.

     
  2. Anonimno

    kako zastiti lice od suncevih fleka,,proljce je tu 🙁

     
  3. ana

    radim to već 15 tak dana 3 ili 2 puta na dan, da su nestale ne al su znatno slabije. Pročitala sam da je potrebno 3 mjeseca da dlačice budu trajno uklonjene, trenutno mi se to čini jako daleko al probat ću možda uspije

     
  4. Ivka

    Brezino lišće zapalimo, pustimo da izgori i pretvori se u pepeo. Pepeo s vodom izmiješmo u kašu koju stavimo na krpu i držimo na dlačicama obraslom mjestu tri puta dnevno po jedan do dva sata. Ponavljajte postupke nekoliko dana.

     

Odgovori

*